Yıllardır Süren Lezzet

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Sektöründe lider Acar Zeytinyağları, uzun yıllara dayanan ticari tecrübesi, yenilikçi hizmet anlayışıyla müşterilerini daima bir adım önde tutar. Nitelikli ve güler yüzlü personelimizle koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu başarıyı yıllarca devam ettirmek için çalışıyoruz. Acar ailesi olarak; Ege’nin doğal güzellikleriyle ünlü, Kazdağı eteklerinde bulunan Zeytinli kasabasında uzun yıllardır tarım ve ticaret ile uğraşmaktayız. Kendimize ait arazilerimize 1970 yıllarında zeytin fidanları dikmiş ve günümüzde her biri yetişkin zeytinlik haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Bölgesinde ürünlerinin kalitesi, kurumsal yapısıyla doğallığı koruyarak zeytin ve zeytinyağının lezzet dünyasında ülkemiz pazarında ve yurtdışına ihracat yapan bir firma olarak ticari yaşamına devam etmektir.

Misyonumuz

Uzun yıllardır aileden gelen ticari tecrübe, güvenilirlik ve doğal zeytin ürünlerini Acar markasıyla buluşturarak kurumsal yapıya bürünerek ulusal ve uluslararası fuarlarda tanıtımlar yaparak ilinde ve bölgesinde büyüyen bir sektör öncüsü olmaktır.

acarrrr